Depilacja laserowa w gabinecie kosmetycznym

Nadmierne owłosienie jest problemem, który dotyka wiele kobiet. Nie dość że ciemne włosy występujące na nogach, w strefie bikini, czy nawet na twarzy nie wyglądają zbyt estetycznie, to w dodatku mogą powodować liczne kompleksy. Nadmiernie owłosione panie często krępują się w takich miejscach jak plaża, czy basen i wolą zostać w domu. Wpływa to bardzo niekorzystnie na samopoczucie, a także skutecznie obniża samoocenę.

Większość zbędnego owłosienia da się skutecznie usunąć przy pomocy domowych sposobów. Wystarczy do tego pianka do golenia i ostra maszynka. Dobrym sposobem jest również zastosowanie depilatora, czy plastrów z woskiem. Dwie ostatnie metody są niestety bardzo bolesne i nie każda z pań jest w stanie się na nie zdecydować. Niekiedy w organizmie następuje rozregulowanie gospodarki hormonalnej, co może skutkować szybszym porostem owłosienia. Włoski wówczas stają się twardsze i bardziej widoczne, nawet jeżeli mają tylko kilka milimetrów.

Zamiast zamartwiać się mało estetycznym wyglądem wybierz się do najbliższego salonu kosmetycznego na zabieg depilacji laserowej. Co prawda nie jest to zabieg zaliczający się do tych najtańszych. W zależności od partii ciała, z której chcesz usunąć włoski musisz się liczyć z kosztem od kilkuset złotych do nawet ponad tysiąca. Jest to cena za pojedynczy zabieg, po którym włoski mogą odrastać do miesiąca czasu. Z każdym kolejnym zabiegiem czas odrastania owłosienia będzie się stopniowo wydłużać. Przed udaniem się do gabinetu kosmetycznego na zabieg depilacji laserowej zapoznaj się z listą przeciwwskazań.

Zabiegu depilacji laserowej powinny unikać przede wszystkim kobiety będące w ciąży oraz karmiące piersią, gdyż promieniowanie laserowe może być szkodliwe dla dziecka. Jeżeli planujesz depilację laserem, to przez pewien czas powinnaś również unikać opalania skóry oraz stosowania leków światło uczulających. Z wykonania takiego zabiegu wykluczają także niektóre choroby takie jak na przykład padaczka, cukrzyca oraz nadciśnienie tętnicze. Warto poświęcić trochę czasu aby zapoznać się z opiniami na temat gabinetów kosmetycznych i wybrać ten, który cieszy się największym prestiżem. Jeżeli jesteś mieszkanką małopolski, to wybierz się na organizowane cyklicznie targi kosmetyczne i odpowiedniej oferty poszukaj w informatorze w zakładce “swiaturody.com > kosmetyczka Kraków”. Możesz również popytać wśród koleżanek o ich doświadczenia związane z depilacją laserową.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>