Kriolipoliza w częstochowskim salonie urody

Kriolipoliza jest najnowocześniejszą metodą trwałego usuwanie tkanki tłuszczowej za pomocą zimna. Nie każdy salon kosmetyczny przeprowadza zabiegi tego typu. Jest potrzebna do tego specjalistyczna aparatura, a zabieg musi przeprowadzić przeszkolona i certyfikowana kosmetyczka. Częstochowa to miasto, w którym swoją siedzibę mają najlepsze salony piękności, które przeprowadzają kriolipolizę – wystarczy wyszukać w przeglądarce kosmetyczka Częstochowa [https://swiaturody.com/czestochowa,kosmetyczka,9.html].

Nowoczesne urządzenie wykorzystujące metodę kriolipolizy, działa w oparciu o zastosowanie zimna i podciśnienia. Maszyna posiada dwie głowice działające niezależnie, co zwiększa obszar zastosowania podczas jednego zabiegu. Zakres rożnych temperatur jest dostosowany do ilości tkanki tłuszczowej, dzięki czemu zabiegi mogą być wykonywane u osób bardziej lub mniej otyłych. Dzięki tej nowoczesnej metodzie zniszczeniu ulegają jedynie tkanki tłuszczowe, podczas gdy inne tkanki pozostają nienaruszone. Metoda istnieje na rynku od 2009 roku. Naukowcy badający bezpieczeństwo stosowania kriolipolizy dowodzą, że komórki tłuszczowe są wrażliwe na niską temperaturę już od 0 stopni Celsjusza, podczas gdy niska temperatura nie powoduje zniszczeń innych komórek. Efekty zabiegu widoczne są już po kilku dniach – tkanka tłuszczowa zaczyna się rozluźniać. Ostateczne efekty są widoczne od trzeciego tygodnia do trzeciego miesiąca po zabiegu, gdy organizm usuwa zniszczone podczas kriolipolizy komórki tłuszczowe. Bardzo ważne jest to, że usuwanie zbędnego tłuszczu odbywa się bez przeciążenia wątroby.

Końcowy efekt jest spektakularny. Z miejsca poddanego zabiegowi znika do 45 procent tłuszczu. Sam zabieg trwa około godziny i może być powtarzany co 6 tygodni ale tylko po 3 sesje na jeden obszar ciała. Zabieg można stosować na brzuch, pośladki, plecy, ramiona i okolicę kolan. Podczas zabiegu odczuwalny jest lekki chłód i zassanie skóry. Może również pojawić się miejscowe zaczerwienienie, a u kobiet po porodzie nawet lekkie odmrożenie, które ustępuje bardzo szybko. Urządzenie do kontrolowanej kriolipolizy działa silnie chodząco na komórki tłuszczowe, powodując ich zniszczenie. Następnie są one naturalnie wydalane z organizmu. Jest najbardziej skuteczna metoda trwałego odchudzania. Jest przede wszystkim nieinwazyjna, a pacjent po zabiegu może udać się do domu. Nie występują również żadne powikłania, problemy alergiczne czy zdrowotne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>